Witamy na blogu Pienińskiej Uzdrowiskowej Kliniki Rehabilitacji iLeczenia Bólu

Klinika Młodości Medical SPA

Świeradów Zdrój - Czerniawa Zdrój, ul. Spadzista 1-3
+48 75 78 30 000

www.klinika-mlodosci.pl

cudowne zabiegami

21 październik 2015

cudowne zabiegami

 Profesjonalna, doskonała, życzliwa dla pacjenta, na bardzo wysokim poziomie … i tak dalej można byłoby  pisać o  naszej bazie zabiegową.  I co najważniejsze nie są  to tylko nasze stwierdzenia, ale  określenia te zostały zaczerpnięte z komentarzy naszych gości.


  A nam jest niezwykle miło, że zatrudniamy 13 fizjoterapeutów wszyscy dyplomowani,  uśmiechnięci, z empatią wobec pacjentów,  zarażający pozytywną energią  naszych gości.  Obsługują 3 stanowiska do masaży,  4 na okładach borowinowych, 5 wanien,  kinezyterapie, elektroterapie, kriokomorę . Wachlarz  ponad 40 różnych zabiegów.   Cała terapia, rehabilitacja i profilaktyka dopieszczana jest przez szefową działu zawsze dyspozycyjną, kompetentną, emanującą ciepłem Panią Asię.


  Odpowiedni zestaw zabiegów indywidualnie dla każdej osoby ordynuje lekarz prowadzący, ale przy krótkich pobytach   można zabiegi  uzgodnić również z fizjoterapeutami. Osoby, które  chociaż raz spróbowały połączeć wypoczynek z zabiegami nie trzeba już więcej namawiać do powtórki. Dla nich to oczywiste:  do południa parę zabiegów dla zdrowia a po południu, spacerek, marszruta, rower i  single track,  przejazd gondolą, wycieczka na zamek Czocha  lub do Czech  i wiele innych możliwości. Ale zachęcamy Gości, którzy przyjeżdżają na krótkie pobyty, aby również wzbogacili pobyt u nas o zabieg.  Może borowina – cudowne błotko, może masaż klasyczny, sportowy, relaksujący, z kamieniami , może kąpiel perełkowa.  Oferta bogata. A po zabiegu jak to mówimy? Życie jest cudowne.